עלינו

נוסדה בשנת 2001, היוצר (סין) טק ושות', בע מ הופך אחת מחברות ההיי-טק המובילות, אשר משולב RD, ייצור ושיווק של כרטיס תשלום, תשלום במזומן, מודול תשלום מקוון. מוסמך אימות מערכת איכות ISO9001 בשנת 2002, היוצר הפך ארגון הי-טק שנג'ן בשנת 2003. לכבוד ארגון הי-טק הלאומית בשנת 2008, היוצר מדורגת כאחת ארגון בגודל בינוני 500 העליון שנג'ן בשנת 2009.

בתור החברה הראשונה שפיתח באופן עצמאי את קורא כרטיסי מוטבעת ואת מתקן כרטיס, הבורא הוא המנהיג בתעשיית מודול תשלום כרטיס כמו גם מודול תשלום במזומן, גם advancer בתעשיית תשלום בשל לרכוש טכנולוגיית הליבה המתקדמים ביותר.

עם כל הזמן ללמוד ויש מחקר, היוצר developped שבע סדרות של מוצרים מעולים וחדשניים: קורא כרטיסים עבור תקשורת ציבורית, לתדלק קורא מסוף, ממונע עבור מסופים בשירות עצמי, קורא 3 ב 1 מוטורי, כרטיס הנפקת מחשב, מפיק מגבונים לחים, מודול תשלום מקוון ועוד, קיבלנו את אחד פטנט על ההמצאה, 15 פטנטים מודל השירות, אישורי ה-EMV חמש, לסה נ, מרובים יוצרים תוכנה ותאימות רשיון ייצור ועוד. הבורא זכתה לפופולריות עם אמינות המוצרים, המישרמ במחיר סביר, המוצרים כבר widly מיושם בתחום מימון, תקשורת, תעשיית pertrochemical, מכונת מס, הקמעונאי, ביטוח, תחבורה ויישומי בידור. הבורא מנצח כבוד מקיף לקוחות על-ידי שירות מהיר, מעולה שלה.

הבורא מתקדמת כל הזמן יחד עם המודרניזציה מערכת ניהול, זרימה תקינה, אדריכלות התעצמות. מבוסס על סין והלך כלפי העולם, הבורא כל הזמן בתוכניותיה ולשמור יצירתי, הקמת ה אלף פרוספקט עם הלקוחות, כדי מקסים הדדית ערך וקדימה תעשיית טוב יותר.