התערוכה

קורא כרטיס RF: יישום טכנולוגיית RFID כלי דיג

יישום חדשנות טכנולוגית RFID באזורי החוף של סין, את מימוש בסיסי של סיפון הסירה, ניהול ויזה אלקטרונית, ספינות דיג סטטיסטי הזנת ולהשאיר קונג Hong, הצרכים העסקיים אלקטרונית ואלקטרוניקה וניהול של אכיפת החוק, לניהול של דיג הביא תוצאות משמעותיות, עוד יותר לשפר את הפקד בטיחות סירת דיג Informationization ניהול, מספק בסיס מדעי לפיתוח עתידי של סטנדרטים חלוצת רלוונטיים והפניה חשוב. כל זה מסתמך על קורא כרטיסי RFID ו- RF.
עוד דיג ערי החוף בסין, בעיקר עבור סדנאות, נפרדים אחד, חוסר משלים יעיל של צעדים רגולטוריים, ספינות דיג והגנה משאבים דוגה ימית של לנזקק. כדי לתמוך הטכנולוגיה זיהוי בתדר רדיו, סין החלה לחזק את הניהול של סירות דיג, רבים מתחילים להתקין תגי RFID על פי ספינות דיג שלהם, ו- RF card reader הגדרות היציאה של ניהול.
השימוש בטכנולוגיית RFID כדי להשיג לדוג הביקורת ללא מגע, יכול לשפר באופן משמעותי את היעילות של אכיפת החוק. דרך היישום של הפרויקט ישירות לקדם את טכנולוגיית RFID וקישוריות של קורא כרטיס RF בתחום הרלוונטי, לקדם את התחרותיות של התעשייה שרשרת טופס, לקדם ביעילות את היישום של טכנולוגיית RFID בפיתוח הדיג הימי.