התערוכה

קורא RFID: ארכיון ניהול מידע

Radio frequency הטכנולוגיה המוחלת בחכם קובץ ניהול אזורי צפיפות גבוהה, עושה שימוש מלא של היתרונות של מחסנים אוטומטיים והיתרונות קורא RFID, מימוש אוטומציה המחסן של ניהול מידע, ארכיון לתוך האוטומציה של פעולות הספרייה, כדי לשפר את היעילות מחזור של ארכיונים לשחק תפקיד חשוב. כלים אוטומטיים מחסנים בענפי המשק השונים בבית, בחו ל יש כבר הוכיחה בשפע, השימוש של מחסן אוטומטי יכול להיות יתרונות חברתיים וכלכליים עצומים.
מימוש ניהול נבון של ארכיון מידע. לפי מאגר ארכיון יומי, שאילתה, להשאיל, להחזיר, אבטחה, אחרים העסקיים הספציפיים ארכיון ניהול דינמי של מחזור הדם, מערכת RFID הקורא כנשא של מידע, על התנועה של כל אחד בארכיון בכל היבט של איסוף נתונים ובקרה, אוטומציה של תהליכים עסקיים של הקובץ, החלפת הנייר המסורתיות זרימת העבודה. שיפור ניהול קבצים הכוללת יכולות ניהול עסקים, להפחית את שיעור שגיאה, שיתוף נתונים, לשפר את יעילות ניהול, לפשט את ניהול, להפחית את עוצמת העבודה, עבור ניהול רשומות מספק ניהול נוח יותר, יעיל יותר, לשפר את רמות השירות, כדי לשפר את הניהול של הכוח הכולל.
ארכיונים של היישום הנוכחי של קורא RFID למערכת ארכיון אינטליגנטי צפיפות גבוהה באמצעות פחות, מעט ניסיון שנצבר, radio frequency הטכנולוגיה עם צפיפות גבוהה המודיעין בארכיונים תאוריה ותרגול עבור אחסון חכם של צפיפות גבוהה חקר בארכיונים, הן מבחינת התיאוריה, או בפועל, שימושי תוצרת הם זינוק קדימה.