התערוכה

קורא RFID: דרגת בטיחות גבוהה החשוב ביותר

האבטחה של תגי RFID רק גבוה כמו האבטחה של קורא RFID לקרוא אותו. במילים אחרות, תגי RFID מתקדמות רק על קורא כרטיסים תג אלגוריתם הצפנה של 64 סיביות או כאשר מחשב מארח תומך לאלגוריתם ההצפנה של 64 סיביות כדי להיות יעיל.
כמו עם תגי RFID, רוב לקורא כרטיסי RFID בשוק תומכים רק הרמה המינימלית של אבטחה, הצפנה בוגרים והאלגוריתמים את אורך המפתח הוא קצר מדי, מה שהופך אותם קל מאוד לשבור. קורא כרטיסי חדש של אבטחה גבוהה יותר תומך אלגוריתמי הצפנה מתקדמות, וכן תומך באלגוריתם הצפנה פשוטה. הם גם מאפשרים המוגן באמצעות סיסמה, לאפשר הצפנה מרובות על אלגוריתם הצפנה אופציונלית תג RFID השתמשו באזור.
כפי שאומר הפתגם, שינוי הוא קבוע. אבטחה RFID ויישומי גם כן. אלגוריתמי הצפנה ללא הרף עודכן, שיפור, המפתח גדל ארוך וחזק. כי RFID היא טכנולוגיה מתפתחים, תוויות RFID כוללים ערכת צפוי להמשיך להתפתח לאורך זמן כדי לעמוד בדרישות המשתנות של שרשרת האספקה.
כאשר הבחירה של תגי RFID, קוראי RFID צריך לזכור כמה הקורא יכול לשדרג רק על-ידי שינוי בחומרה את ההתקן באופן ידני. תאר לעצמך, אם את רוצה לשלוח אנשי אחזקה כל כניסה של הריסה בניין ולעדכן כל קורא, כדי שרשרת האספקה מהיצרן לצרכן בכל שלב של הסרה ועדכון אלפי קוראים, שזה דבר מאוד בעייתי. גמישות היא תכונת המפתח של מערכות RFID. קורא RFID חדש אפשר פשוט להעלות שדרוג קושחה חדשה עבור כל ההתקנים ברשת דרך הרשת.
זה קורא RFID תומך אינטרנט שדרוג קושחה מאפשר גם קוראים רבים בשדרוג הרשת מיקום מרוחק יחיד.