התערוכה

קורא RFID: מערכת נוכחות סטודנט

עם התפתחות טכנולוגיית המידע, חכם כרטיס בכל מקום בחיים. כרטיסי RFID, קורא RFID בהדרגה מחליף כרטיס IC קשר מסוג קונבנציונלי, הופך הטרנד החדש בתחום של כרטיסים חכמים.
כרטיסי RFID בשל השילוב המוצלח של טכנולוגיית כרטיס RFID, IC, לפתור את הבעיה של מקור-חופשית, ללא מגע, לכן, יש יתרון למחפשי לעומת כרטיסים מגנטיים ו IC כרטיס. כרטיסי RFID, המושרה על ידי האנטנה שבב IC, מלא בסוגריים כרטיס PVC רגיל, ללא חלקים חשופים. מערכת נוכחות התלמיד באמצעות טכנולוגיית זיהוי בתדר רדיו, נוכחות התלמידים, רשומות ופונקציות אחרות.
דרך הקריאה רול, מגנטי, ללא מגע IC כרטיס לתלמידי הכיתה נוכחות, ניהול רשומות, ניתן להיות זמן רב והם נוטים הפרעות של מערכת נוכחות של בתי הספר RFID באמצעות טכנולוגיית זיהוי בתדר רדיו על ניהול נוכחות התלמידים גם נוח וגם לחסוך זמן ללא מגע. מערכת נוכחות סטודנט של משדרים, קורא RFID, המשדר תגים (קלפים), קורא כרטיסי RFID נתמך על ידי מכשיר תחנת הבסיס U2270B RF, מעגל, לפשעים חמורים, בעליו התומכים התקן מעגלים וממשק היקפיים (לוח מקשים, שעון LCD ומודול טורי).
תכנון מערכות נוכחות התלמיד הוא הליבה של קורא RFID, קורא RFID תחנת הבסיס RF הוא המפתח של המכשיר, המכשיר של הנתונים הראשי אפנון, משדר RF ונתונים משימות לבינארי.