מתקדם קורא כרטיסים חכמים יצרן הבורא

סין הבינלאומי שירות עצמי, Kiosk ואת מכירה 2018 מתקיים בשנגחאי ניו אקספו הבינלאומי מרכז מ 26 אפריל עד 288, 2018. בתערוכה לראווה מוצרים שונים, כולל מסופים שירות עצמי, פתרונות אוטומטיים מקיפה, קיוסק, מערכות זיהוי מטבע , שירות הדפסה עצמית שירות, ציוד נייד מסוף התשלום, קורא כרטיסים חכמים , מכונות אוטומטיות מכירה ושירותים ושירותים וכו '.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

הבורא הוזמן להשתתף בתערוכה. למה הבורא הזמין, איזה סוג של עסק הבורא?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

הוקמה בשנת 2001, CREATOR (סין) טק, בע"מ הופכת אחת החברות המובילות היי טק, אשר משולבת RD, ייצור ושיווק של תשלום כרטיס, תשלום במזומן מודול תשלום מקוון. מוסמך ISO9001 איכות מערכת אימות בשנת 2002, CREATOR הפך Enterprise היי טק שנזן בשנת 2003. הוקרה הלאומית ההייטק Enterprise בשנת 2008, הבורא מדורגת כאחד שנזן TOP 500 בגודל בינוני Enterprise בשנת 2009.


כחברה הראשונה אשר פיתחה באופן עצמאי את כרטיס כרטיס מוטבע כרטיס כרטיס, CREATOR היא המובילה בתעשיית כרטיס מודול כרטיס כמו גם מודול תשלום במזומן, גם advancer בתעשיית התשלום המקוון בשל לרכוש את טכנולוגיית הליבה המתקדמת ביותר.


עם כל הזמן מחקר ומחקר, הבורא פיתחה שבעה סדרות של מוצרים מעודן וחדשני: קורא כרטיס עבור תקשורת ציבורית, מסוף תדלוק, קורא ממונע עבור מסוף שירות עצמי, 3 ב 1 ממונע הקורא, כרטיס הנפקת מחשב, מנפק, מודול תשלום מקוון וכו ', יש לנו gotten אחד פטנט עבור המצאה, חמישה עשר מודל השירות פטנטים, חמש EMV אישורים, תאימות לסה"נ, זכויות יוצרים תוכנה מרובות רשיון ייצור וכו' CREATOR זכתה הפופולריות עם אמינות מוצרים, ביצועים מרשימים במחיר סביר, המוצרים כבר widly מיושמת בתחום הפיננסים, התקשורת, התעשייה הפטרוכימית, מכונת המס, הקמעונאות, ביטוח, תחבורה ויישומים הבידור. הבורא זוכה כבוד מקיף מלקוחות על ידי שירות מהיר, מעולה שלה.


CREATOR כל הזמן מתקדם יחד עם המודרניזציה של מערכת הניהול, סטנדרטיזציה זרימה, הגדלת הארכיטקטורה. בהתבסס על סין והלכו לעבר העולם, CREATOR היה כל הזמן לזייף ולשמור יצירתי, הקמת הסיכוי הגדול עם לקוחות, כדי למקסם את הערך הדדי ולהעביר את הענף טוב יותר.