מפחד כרטיס הבנק מברשת גנוב? פיצוח סיסמה המשולב הזה לוקח 35 אלף שנים

הבריטי "הדיילי מייל" דיווח כי יכול להיות שבור את הסיסמאות 10 הבריטי הנפוץ ביותר בתוך פחות משנייה, אם הסיסמה המשמשת שיטת החשיפה מומחי אבטחה, האקרים לבלות 227 מיליון שנים יפתור פתוח.

אם אנחנו לא רוצים להיות גנוב תעודת זהות או כרטיס גנוב הבנק, יש לנו יותר חטיפים האבטחה ברשת. רוצה לדעת כמה מהר האקרים לפצח את הסיסמה שלך? קמעוני מקוון הבריטי אלקטרוניקה החברה AO.com מומחים טכניים נתן את התשובה. לפי המומחים בשנת 2016, הכי נפוץ הסיסמאות הנפוצות עבור הבריטים 10, כולל "qwerty", הקליד "123123" לאורך המקלדת, על פי נתונים סטטיסטיים של 2016, יכול להיות סדוק בתוך פחות משניה אחת. יש אנשים שחושבים שאפשר לבחור מילה טובה, לא הסיסמה שלך, לדוגמה, את שם המאהב שלך, אבל זה לא המקרה. מקורות מדיה חברתית, האקרים לעקוב בקלות אחר את המידע האישי שלך, כולל ימי הולדת שלך, שמות של חיות מחמד, שבו אתה גדלת, איפה החגים שלך שהכי אהבתי, הקבוצה האהובה שלך, אשר אינו מתאים להגדיר סיסמה. אם אתה משתמש תקופה הופרדו את הסיסמה יום ההולדת, האקרים צריך רק 13 שניות כדי לפצח.

עם זאת, אם תגדיר את הסיסמה לפי שיטה מסוימת, ייתכן שיחלפו עד 4 טריליון שנים לפצח את זה לכל היותר. משרד הבריטית של מומחים cybersecurity של הפנים מציע כי בחירת שלושה מילים אקראיות מתואמות להלחין סיסמה, כגון "תה חום התמונה," יעלה 35,000 שנים קרקר הסיסמה שילוב המילה כשקהל; אם אתה מוסיף מספר באמצע, יהיה עליך לבזבז 227 מיליון שנה. על יסוד האמור לעיל, עם סימנים מיוחדים, הזמן פיצוח יגדל שנים 4 טריליון דולר, שווה ערך ל immortalization של קוד זה.

בנוסף, המומחים גם הציע לא להיות בצרות, זה הכי טוב דואר אלקטרוני מקוון, בנקאות חשבונות, חשבונות אחרים חשוב להגדיר סיסמה שונה.


הבורא תמיד לבצע את תשלום בטוח!!