תעודת האמירויות מפיצה 100,000 קוראי תעודות זהות למוסדות חינוך

רשות הזהויות של האמירויות הפיצה למעלה מ -100 אלף קוראי תעודות זהות אלקטרוניים למוסדות החינוך של איחוד האמירויות הערביות, כולל בתי ספר ואוניברסיטאות פרטיות וממשלתיות, במטרה לסייע למוסדות לקצר את הזמן הדרוש להשלמת העסקאות שלהם, להקטין את הוצאותיהם ולהשתמש טוב יותר במאמצים של הצוות שלהם.

בכתבה שפורסמה בעיתון "אל-אמרת אל-יום" של היום, עאישה אל-ריסי, מנכ"ל תחום הפעילות המרכזית בתעודת האמירויות, אמרה כי האמירויות חילקו את המכשירים למשרד החינוך, למשרד ההשכלה הגבוהה ולמחקר המדעי רוב המכללות ואוניברסיטאות האמירויות במטרה להפעיל את השימוש בתעודת הזהות כחלק משירותים אלקטרוניים הניתנים ללקוחות של מוסדות אלה.

השנה, תעודת הזהות של האמירויות ממשיכה להפיץ עשרות אלפי קוראי דואר אלקטרוני לארגונים ממשלתיים ומספר מוסדות להשכלה גבוהה, מכללות, אוניברסיטאות והמגזר הפרטי באיחוד האמירויות.

אל רייסי הדגיש את חשיבותו של פרויקט הקורא האלקטרוני המאפשר קריאה של השבב האלקטרוני של תעודת הזהות תוך מספר דקות, להקל על השלמת העסקאות היומיומיות והאלקטרוניות ולמטב את היישומים האלקטרוניים והדיגיטליים המתוחכמים של תעודת הזהות, שלא לדבר על מזעור הזמן שנדרש להשלמת העסקאות ולצמצום הוצאותיהן.

השימוש בקוראי תעודות זהות בארגונים ממשלתיים ופרטיים, כולל מוסדות חינוך, תורם לשימוש טוב יותר במאמצי הצוות ולהגברת התפוקה שלהם, כמו גם בהשגת שביעות הרצון של הלקוחות (תלמידים) באמצעות הקלות וייעול ההליכים שלהם, ומאפשר את טביעת האצבע זמין על כרטיס להיות תואם אלקטרונית ואולי להתמודד עם הכרטיס באמצעות דפדפן אינטרנט, היא אמרה.

לדברי אל-ראיסי, תוכנית האמירויות אימצה תוכנית שיטתית להפצת הקוראים, הסביר אל-ראיסי כי התוכנית מכוונת לסטודנטים כדי לעודד פיתוח אפליקציות מתקדמות בתחום השימוש בתעודת הזהות החכמה וביצוע מחקרים מדעיים בהקשר זה באופן התומך באבולוציה של מערכת ניהול הזהויות המתקדמת של איחוד האמירויות הערביות והממשל והשינוי הכלכלי ומגביר את התחרותיות של איחוד האמירויות בעולם. צעד זה מאפשר לסטודנטים ואנשי אקדמיה וחוקרים באוניברסיטאות להשיק רעיונות יצירתיים וחדשניים אלה, שיעשו שימוש אופטימלי יותר בתעודת הזהות וביישומי ההזדהות האישיים, במיוחד לאור המעבר לעסקאות אלקטרוניות באמצעות המרחב הקיברנטי והכוונה הרשמית כלפי המושג של ממשלה חכמה, אמרה.

באמצעות אתר האינטרנט שלה, מזהה האמירויות מספקת חבילה של תוכנות IT משולבות, התואמות לכל סוגי קוראי כרטיסי הזיהוי החכמים ומאפשרת לארגונים הציבוריים והפרטיים של איחוד האמירויות הערביות להוריד את תוכנת הקורא האלקטרוני, המאפשרת להם להתמודד בקלות עם תעודת הזהות על ידי קריאת התוכן של השבב האלקטרוני בתוך שניות, בנוסף לתמיכה טכנית למוטבים של תוכנת קורא תעודות הזהות, אמר אל רייסי, וציין כי עשרות סדנאות טכניות נערכו עם למעלה מ -150 ישויות.