כיצד לגשת הפקד רצון משתנים ב-2018

בקרת גישה מקדמת במהירות בשנים האחרונות, זה לא נראה להיות להאטה הקרוב, הודות צדדיות של הטכנולוגיות החדישות ביותר. לדוגמה, עם התוספת האחרונה של השימוש בטכנולוגיה RFID של היום טלפונים חכמים באמצעות הפרוטוקול המשותף של טכנולוגיה ליד שדה תקשורת (NFC) עבור Apple Pay®, Google Wallet™, Android Pay™ מתפשט לתוך הרכב ונוסעים בקרת גישה, משלבי מערכות הם מנצל יכולת פעולה הדדית ציוד לשלב בקרת גישה עם תשלום מאובטח.

על פי מחקר שוק המשרד IHS ליופיטר, צמיחה מתמשכת של בקרת גישה ב-2017 גם יראו יישומים חדשים צובר המתיחה, כמו ביומטריה ואישורים ניידים. דוגמאות כוללות את העובד גישה שליטה תגי ששימש לביצוע התשלום קפטריות או מכונות אוטומטיות ולאחר ואפילו טלפונים ניידים יכולים לספק אישורים עבור גישה מאובטחת או תשלום באמצעות טכנולוגיות חדשות מחלקה ראשונה.  למעשה, כל השורה של פייג החייאה של קוראי כרטיסים תומך טכנולוגיית NFC אינטגרציה קלה עם הטכנולוגיה הניידת.

בקורא ה-RFID, מודול תשלום ללא מגע, כמו cVEND, RFID יכול להיות משולב עם בקרת גישה חניונים בתשלום או מלון חניונים לפעולה פשוטה דרך יכולת פעולה הדדית. חניה שליד טייבה עשתה בדיוק את זה, שימוש בציוד פייג במספר רב של מלון חניונים מהיר וקל, ללא כניסה ויציאה.

כפי קוראי UHF RFID פסיבי אתה מרחיב טווח שלהם, תג עולה יורד, הטכנולוגיה גם משמש כדי לאפשר בקרת גישה לרכבים מורשים. עכשיו יותר קהילות מגודרות, מחסנים, חניונים office מיישמים ניהול גישה לרכב באמצעות קוראי RFID ארוכי טווח, כגון CRT-541 של הבורא אשר משמש מערכת בקרת גישה קורא כרטיס.

עברנו דרך ארוכה מהימים כאשר אבטחת גישה אל מקומות ודברים נדרש הרבה זמן וכוח אדם. עם נוחות ופונקציונליות של RFID, מערכות בקרת גישה ימשיך להשתפר בעתיד... ואני כאן על הבורא, אנחנו נמשיך לעיצוב שלנוקורא RFIDמוצרים לשימוש בקרת גישה מאובטחת, זיהוי ומערכות תשלום.