איך יכול קורא כרטיסים ללא מגע הטבות העסק העצמאי שלך?

האם העסק שלך עושה הרבה מכירות תחת £ 30? האם יש לך תקופות עסוק וזמני תורים ארוכים? קורא כרטיס מגע יכול להיות התשובה לבעיות שלך!

בשנת 2016, הוא גילה כי הצרכן הממוצע בבריטניה עכשיו נושאת פחות מ 5 £ במזומן, במקום להסתמך על כרטיסים והתקנים ניידים לשלם. תשלומים ללא מגע נפוצים יותר ויותר, עם מספר כרטיסים ללא מגע שהונפקו בבריטניה להגיע 110 מיליון ביוני 2017.

סגנון התשלום 'הקש והולך' הוא הטבע השני לצרכנים, והאימוץ ללא מגע צפוי לגדול. עד שנת 2021, השימוש בטכנולוגיה ללא מגע צפוי להגדיל ב -300%, וקמעונאים שאינם מקבלים את הסיכון לתשלומי כרטיס נשארים מאחור.

הוא גילה כי עסקים מקבלים תשלומים כרטיס לקבל יותר מכירות. קמעונאים חשפו כי המכירות עלו ב -30% הודות לקבלת תשלומים ללא מגע באמצעות קורא כרטיסים ללא מגע.

באמצעות קורא כרטיס מגע יכול להועיל לעסק שלך בדרכים רבות. גלה כיצד בהמשך:

תור קורע

עסקים עצמאיים עם תקופות עסוק לעתים קרובות מוצאים לעתים קרובות כי תהליך התשלום שלהם יכול לקבל נתקע. בזמני שיא, תורים ארוכים יכולים להיווצר בקופה.

לקוחות באמצעות כרטיסי מגע יכול להשלים עסקאות במהירות, שכן הם לא צריכים לבזבז זמן לספור כסף. זה מאפשר הפחתה של תור פעמים.

הגדלת ההכנסות

זה ידוע כי כאשר הצרכנים לשלם על כרטיס, הם נוטים יותר להשקיע סכומים גדולים יותר ולעשות עסקאות יותר. על ידי התקנת קורא כרטיסים ללא מגע, לקוחות יכולים לבצע רכישות דחף נמוך יותר.

עסקים המשתמשים בקורא כרטיסים ללא מגע מקבלים פחות מכירות נטושות. הנוחות של מגע ללא תשלום מאפשרת ללקוחות לשלם מבלי לדרוש את השינוי המדויק על היד.

טיפול במזומן מופחת

בעלי עסקים עם קורא כרטיס מגע ללא צורך להשקיע פחות זמן להתמודד עם מזומנים. באופן מסורתי, תשלומים בכרטיס היו שמורים לרכישות גדולות. מאז כניסתה של מגע, יש שינוי בדרך הצרכנים מעדיפים לשלם.

אפילו הקטן ביותר של רכישות יכול להיות עכשיו על כרטיס. משמעות הדבר היא כי קוראי כרטיס מגע לאפשר לבעלי עסקים להשקיע פחות זמן ביצוע סוף היום פעולות. צמצום השינוי בעדכון גורם לסיכון נמוך יותר של גניבה ואובדן עקב טעויות.

שיפור חוויית הלקוח

יוני 2017 היה חודש שיא עבור תשלומים ללא מגע, עם 34% מכלל התשלומים בכרטיס בבריטניה שנעשו על מכשיר ללא מגע. סגנון התשלום צפוי כעת כחלק מחוויית הקנייה היומיומית. הבטחת כי הלקוחות יש את חוויית הקנייה הטובה ביותר היא דרך חיונית כדי לזכות לחזור אישית.

על ידי ביצוע הכל פשוט ככל האפשר, המבקרים לעסק שלך יהיה יותר מתפתה לחזור. קורא כרטיס מגע מאפשר תשלומים ללא תשלום, כלומר שירות צ'ק אאוט מהיר.

האם העסק שלך יכול להפיק תועלת על ידי קבלת תשלומים באמצעות קורא כרטיס מגע? נצל את הגידול בהוצאות ללא מגע על ידי שדרוג לאחד המסופים שלנו.