איך עובד כרטיס Dispenser?

כאשר המכשיר מופעל, המכשיר יזהה באופן אוטומטי את כל החיישנים הפוטואלקטריים שלו, כדי לזהות אם הכרטיס נמצא במצב טרום ריקה או במצב ריק (עם אות מדאיג ופלט זמזום) ובדקו את אות המשרן, ; באופן אוטומטי מראש את הכרטיס למיקום הנדרש; לוותר על כרטיסי במהירות גבוהה או בבטחה ללכוד את הכרטיסים לא חוקיים על פי הפקודה של המערכת בצד הלקוח.

לאחר ההפעלה, אם יש כרטיסים במחסנית, dispenserR ימלא באופן אוטומטי כרטיס בחריץ, ויבצע את הפקודה לשדר את הכרטיס לחריץ בזמן פקודה של מחזירה מתקבל, דרך R / W הכרטיס לאמת אם הכרטיס צריך להיות מופצת בדרך כלל, אם נורמלי ואז לחכות ללקוח כדי לחלץ את הכרטיס, אם הכרטיס לא חולץ בזמן מסוים אז הכרטיס יהיה reclaimed; אם הציוד מקבל אות רמה כדי להשיב במהלך תקופת ההמתנה, אז זה יהיה להחזיר את הכרטיס מיד.

במהלך תהליך מילוי / מחלק / החזרתו, אם הכרטיס מעוות, מוכתם או שיש תקלה מקומית, המכשיר יתאים באופן אוטומטי את הכרטיס ויש לו תנועות הדדיות במשך חמש פעמים, אם עדיין לא נכון, הוא יפסיק את כל הפעולות, לחכות פקודה הבאה או התערבות ידנית בעת שליחת אות השגיאה בצד הלקוח, באותו זמן הזמזם יהיה buzz כדי להבהיל את השגיאה ואת LED יהבהב יחד.

כאשר מחזיק מחסנית הכרטיס נמצא במצב טרום-ריק, המכשיר יפיק אות "קצר של קלפים" בזמן שהזמזום יהיה מדאיג עם LCD מהבהב. כאשר אין כרטיס ב גליל, מתקן יהיה פלט "ריק" האות גם כן.