קורא כרטיס IoT להביא בקרת גישה מבוססי ענן לשוק החינוך

חברת ScholarChip, ספקית שירותי בטיחות ותפעול אוטומטיים של בית הספר, מכריזה על שני מוצרים חדשים המאמצים את Internet of Things (IoT) ומשתמשים ב- Power over Ethernet (PoE) כדי להבטיח גישה לדלת והשתתפות בכיתה בכיתות 12.

לדברי החברה, התקנים לבצע יישום מהיר, קל וחסכוני עבור retrofitting בכיתה ו בנייה חדשה. שני המוצרים משתמשים במערכות ענן המבוססות על ענן צמתים ופתרונות זיהוי מבוססי ענן של ScholarChip.

קורא גישה לדואר מאובטח של PoE

ההתקן הראשון, קורא ה- Secure Door Access של PoE, יכול להיות מיושם באמצעות כבלי Ethernet קיימים בכל רחבי בית הספר. דלת מאובטחת על ידי חיבור הממסר לשביתת הדלת וקורא כרטיס חכם.

דלתות חוטית נשלטות על ידי האינטרנט והוא יכול להיות נעול עם פקודה אחת מכל מקום. כל גישה הדלת הרשאות יכול להיות מנוהל גם באינטרנט.

קורא נוכחות

המכשיר השני, קורא לכיתות נוכחות של PoE, הוא מערכת המבוססת על ענן, המספקת דיווחים בזמן אמת המציגים אילו אנשי צוות וסטודנטים נמצאים בבניין או בחדר מסוים, ומסייעים למגיבים הראשונים להגיב במהירות.

הקוראים יכולים להיות קיר או שולחן רכוב מסוגלים לעבד כיתה של תלמידים תחת 60 שניות.

עם מכשיר זה, מחוזות הספר יכול להקדיש פחות זמן על משימות ניהוליות ופקידותיות.

שני המכשירים יש עיבוד onboard לספק אבטחה במקרה של אובדן הרשת.

"המטרה שלנו היא להקל ככל האפשר על מחוזות בית הספר לשדרג את פונקציות האבטחה והתפעול שלהם באמצעות אוטומציה, עם קישוריות לאינטרנט יעילה", אומר מאגד עטייה, Ph.D., מנכ"ל / CTO, ScholarChip. "אמצעי זהירות בטיחות ומערכות נוכחות אוטומטיות הופכים את סביבת K12, ו- IoT ו- PoE הם גל העתיד".