קיומו של שירות עצמי קנייני - עצמאי וערוץ מכירות יעיל

סקר מראה כי, קיוסק שירות עצמי מסופי מותקן קיבולת בעולם גדל כמעט 15 אחוזים. כפי שניתן לראות מן ההתפתחות המהירה של קיבולת מותקן, אוסף קיוסק של ייעוץ מידע, מכירות של מסופי שירות עצמי, בעידן לקוח השוק ממוקדת מכירות בשוק מוכווני, תוך שימת דגש על שירותים חווייתיים היום, יש הבכורה.

כעת, קמעונאים גלובליים שילבו מכירות סחורה מסורתית וקיוסק בשירות עצמי. קיוסק ציוד בשירות עצמי הפך אמצעי יעיל עבור קמעונאים שיפור תמונת החנות ושיפור איכות השירות. הסקר מראה, פרסום, מידע כללי בירורים, מידע על שאלות המוצר, עסקאות אלקטרוניות, הכרטוס, תשלום הצעת החוק, קופה עצמית סופרמרקטים אחרים הם כיישום היישום הראשי Kiosk.

kiosk card reader

כל כך הרבה יישומים מותאמים אישית, תן לנו לראות קיוסק יהיה קשר קרוב עם חיינו. Wincor Nixdorf החברה בשילוב שירות עצמי ואת הניסיון המוצלח של המגזר הקמעונאי, עבור יישומים קמעונאיים שירות עצמי מכונת קיוסק שירות עצמי המכונה: יש פלטפורמה פתוחה, עיצוב מסך מגע, multimediacapabilities, גישה לרשת גמישה, סטנדרטיזציה של מערכות ההפעלה ואת interfaces , כמו גם יכולות שירות מצטיינים. ראוי לציין במיוחד, כי בשל העיצוב המודולרי והתצורה העצמאית, הוא מתאים יותר למגוון יישומים גמישים ויישומיים, כגון: Inadition לאחזור מידע מסורתי בחוץ, קיוסק מציעה גם תשלומים בתשלום מראש, כרטיסי טלפון מראש, לקנות כרטיסים וכרטיסים להשיג distributecoupons, הדפסת צילומים ושירותים אחרים, תוך השגת מידע פרסום ופרסום, הגדלת סורק או voececapabilities. תן לנו להסתכל על ציוד קיוסק במקרה המעשי בשוק העולמי:

קיוסק מוצר המשמש בגרמניה

Kaufhof חנות כלבו בגרמניה, Kioskproduct מוחל כערוץ הראשי למשוב הצרכן. חברים בחנות כלבו יכולים לבדוק את הנקודות בעצמם, ועל פי הנקודות שנעשו inexchange עבור רישום מתנה מן קיוסק כרטיס חבר הקורא אשר להציב בחנות; חנויות גם מציעים סחורה להציג שאילתה ושירותים קומודידיטי מידע לצרכנים באמצעות קיוסק, שירות זה לא יכול לעזור לצרכנים למצוא במהירות סחורה, אלא גם לאפשר לצרכנים לקנות את תהליך הקניות בבירור. כדי חנויות כלבו, להציע כל כך שירותים וחוויית הצרכן יהיה ללא ספק לשפר את נאמנות הלקוחות.

KioskProduct בשימוש בהולנד

בהולנד, אלברט חנויות Heijnsupermarket, הקיוסק מוגדר כמסוף תשלום עצמי התשלום. לאחר הקנייה, הצרכנים יכולים עצמית Checkout, ולחוות דרך יציאה חדשה אשר השימוש תשלום שלא במזומן. עבור קמעונאים, לשפר את customerexperience, להגביר את נאמנות הלקוחות, אבל גם יכול לייעל את תהליך התשלום ואת התשלום, וחשוב יותר כדי להפחית את עלויות התפעול הקמעונאי.

קיוסק הוא לתוך כל ההיבטים של חיינו, inthe קמעונאות, כספים, תעופה, שירותי דואר, בתי מלון, בתי חולים, trafficmanagement, וכך במקרה עם חיינו, נוכל לראות יותר ויותר של דמות קיוסק, זה לא רק מייצג צרכן חדש ניסיון, אבל גם לייצג את השימוש בשירות עצמי מסופי תמיכה חדשה המכירות אסטרטגיה רווחית מודל המכירות. עידן קיוסק הגיע.

CREATOR (סין) טק ושות, בע"מ

CREATOR הוא אחד היצרנים של סין קיוסק הקורא כרטיס, מספק Kioskic / RF כרטיס הקוראים / סופרים, קיוסק מכשירי כרטיס, אימות החוק בכל רחבי העולם.

טלפון: + 86-755-26710992

פקס: + 86-755-26710105

נייד: +8613798299145 (24 שעות)

דואר אלקטרוני: sales@china-creator.com