בנק אמריקה הלטינית כרטיס סינים צ'יפ

כתב סוכנות הידיעות שין-הואה ז'או יאן חן Weihua


"אני מצטער, כרטיס הבנק יכולים לא להכניס." ". אני מצטער, הטלפון שלך לא יכול להיות הכניס" ניהול מפעל כל-כך נוקשה? זה נכון, כי זה שמפעל המתמחה בייצור מוצרי אבטחת המידע כגון כרטיסים בנקאיים וכרטיסי טלפון סלולרי. שבב כרטיסים בנקאיים רבים, כרטיסי טלפון נייד, כרטיסי תנועה תושבי מדינות אמריקה הלטינית, כולל ברזיל, מיוצרים כאן. חברת האחזקות של מפעל זה הוא יוזמה פרטית מסין.

בשנים האחרונות, שגשגה שיתוף הפעולה הכלכלי בין סין ומדינות אמריקה הלטינית. בנק אוף צ'יינה ואת התעשייה בנק מסחרי של סין בהצלחה לקחו את בסיס בברזיל, אפילו יותר מדינות אמריקה הלטינית, הופכים גלים עם הזרם של שיתוף הפעולה הכלכלי בין סין לבין אמריקה הלטינית. . מהדהדים זה, להכנת כרטיס של סין שומרים עם המגמה של פעמים, שווקים תופס באמריקה הלטינית.

רק מעל מיליון תושבים בברזיל, ניתן לראות את הדגל הברזילאי כתף אל כתף עם הדגל הלאומי הסיני. החברה הברזילאית אינטרקונטיננטל, אשר בשליטת חברת נתונים לתפוס בייג'ינג, ממוקם בעיירה קטנה על שם הנשיא לשעבר של ברזיל.

סדנא מנוהלת היטב, ניתן לראות כרטיסים שמונפקים על ידי הבנקים ברזילאי כמו הבנק המרכזי של ברזיל הבנק ברשוב (brasov), וכן כרטיסים בנקאיים במדינות כמו בפרו, פנמה, כרטיסי הקניות קרפור, חברי הביטוח מטרופוליטן כרטיס חברות וכן הלאה. הקלפים הם כאן, מודפס, דחוס ואין מותקן על נייר איכותי מקצועי מיובאים מסין. הקלפים נשלחים לאחר מכן החברה שבו מידע אישי של החברה נרשם במפעל של החברה בסאו פאולו או בארץ נשלח לצרכנים.

הפקת כרטיס בנק באמריקה הלטינית הוא שוק נישה, עם יותר מעשרה יצרני בבעלות אמריקה הלטינית. מנהלת הפקה InterCorca Massio מוריירה אמר שהחברה נוסדה בשנת 1999 עם ההרשאות של הכללית בכרטיס האשראי של ויזה, Mastercard, אמריקן אקספרס, עם קיבולת הייצור הנוכחי של 150,000 עותקים בחודש. ישנם גם טלקום כרטיסי, כרטיסי תחבורה וקניות שירותי כרטיס, כולל את כרטיס ייעודי התנועה המשחקים האולימפיים בשנה שעברה שהמשחקים האולימפיים בריו הוא מיוצר על ידי Interweave.

כרטיס חכם, חברת אבטחת מידע, ישנם 11 משרדים ברחבי העולם. בערכאה הראשונה, ברזיל נערך קמפיין קידום מוצר בברזיל 2014, לאחר מכן רכשה-57% אינטרקונטיננטל 2016 כחברה החזקה שלה. כיום, בנוסף למערכת של מפעל הייצור, לחברה יש גם כתיבה אישית של כרטיס במפעל סאו פאולו, ותוכניות להביא עוד המובילים מידע אבטחה טכנולוגיה סינית בשוק אמריקה הלטינית.

"אנחנו שורי מאוד בשוק הברזילאי, עם יותר מ-200 מיליון אנשים ב עצמה ואת האזור כולו באמריקה הלטינית, ו אנחנו מבינים את זה באזור של צ'קים, מוצרי אבטחה של טרנזקציות, אמריקה הלטינית, אסיה שם הם עדיין קצת פערים ביניהם. אני מאמין שסניף בברזיל יכול לסייע לשפר את השוק אבטחה תשלום ומידע באמריקה הלטינית הוא בעיקר מבוסס ברזיל. "