קורא RFID: השימוש בתיבת של מחזור תעשיית בטבק

תעשיית הטבק חייב להיות המופעלים באופן ידני, ואת בזבוז האדם ונוטים שגיאה. אם באמצעות הטכנולוגיה קורא RFID לניהול תעשיית הטבק יהיה יותר נוח.
מערכת לוגיסטית טבק הוא המתקדם ביותר בתחום הלוגיסטיקה לוגיסטיקה 80% של אריזת הפלסטיק ארגזים היו בשימוש. ארגזי פלסטיק יש יתרונות ברורים: אור, קל לשאת, מתקפלת, קל לאחסון, לפעולה מגש, טעינת ויעילות גבוהה; הגנה, anti-theft, אנטי סיגריות השתנה; עשן המותקנת מהר יותר, שיפור מיון מהירות; מיחזור וחיים ארוכים, שימוש ארוך ועלות נמוכה. לוגיסטיקה מיכל בתור אלטרנטיבה חסכונית בקופסאות קרטון, אריזות פלסטיק, אבל חוסר בזמן אמת ניטור של מכולות במחזור, יש תיבה. הוא איבד, שחזור בעיות מעבר לשליטתם, המוביל תחלופה נמוכה מלאי. RFID תיוג ארגזים, ארגזים כמו היחידה הבסיסית של לוגיסטיקה של הזיהוי, איסוף נתונים אוטומטי. מגוון רחב של חדרי קירור והקפאה, אינטגרציה של יישומים, באמצעות תקשורת קווית/אלחוטית, חכם, חכם כף יד ניידים זהות מסוף, לפתוח ערוץ מכונות, אוטומטי תיוג התקנים עבור איסוף נתונים ולהעלות מכונת קריאה וכתיבה. ניהול מצאי מלאה, אחסון התיקון האוטומטי של מיכל המלאי, לשפר את יעילות העבודה.
באמצעות מיכל תגי RFID, שליטה אפקטיבית על מיחזור במכולות כדי למנוע אובדן, שיתוף, להפחית קישורים העבודה, לחסוך זמן על ידי סטטיסטיקה, ניתוח נתונים, הנתונים הדרושים כדי לספק ניהול, כדי לספק את מקבלי ההחלטות נתונים אמינים.