כרטיס חכם סקירה - קורא כרטיסים חכמים

כרטיס חכם, בדרך כלל סוג של כרטיס שבב, הוא כרטיס פלסטיק המכיל שבב מחשב משובץ - או זיכרון או סוג המיקרו - המאחסן נתונים transacts. נתונים אלה קשורים בדרך כלל לערך, למידע או לשניהם ומאוחסנים ומעובדים בתוך שבב הכרטיס. נתוני הכרטיס מתבצע באמצעות קורא המהווה חלק ממערכת מיחשוב. מערכות משופרת עם כרטיסים חכמים נמצאים בשימוש כיום על פני מספר יישומים מרכזיים, כולל בריאות, בנקאות, בידור, ותחבורה. כל היישומים יכולים להפיק תועלת מהתכונות הנוספות והאבטחה שמספקים כרטיסים חכמים. לדברי Eurosmart, משלוחי כרטיס חכם ברחבי העולם יגדל ב -10% ב -2010 ל -5.455 מיליארד כרטיסים. שווקים אשר שימשו באופן מסורתי על ידי אחרים בטכנולוגיות כרטיס קריא מכונה, כגון ברקוד פס מגנטי, המומרים לכרטיסי חכם כמו התשואה המחושבת על ההשקעה הוא חזר על ידי כל מנפיק כרטיס שנה אחר שנה.

יישומים

הציג לראשונה באירופה לפני כמעט שלושה עשורים, כרטיסים חכמים debuted ככלי אחסון מאוחסן עבור טלפונים כדי להפחית את הגניבה. כמו כרטיסים חכמים אחרים מבוססי שבבים מבוססי כרטיסים מתקדמים, אנשים מצאו דרכים חדשות להשתמש בהם, כולל כרטיסי תשלום עבור רכישות אשראי עבור הרשומה במקום נייר.

בארצות הברית, הצרכנים כבר באמצעות כרטיסי שבב עבור כל דבר, החל בספריות ביקור כדי לקנות מצרכים כדי להשתתף בסרטים, בתקיפות לשלב אותם לתוך חיי היומיום שלנו. מספר מדינות בארה"ב יש תוכניות כרטיס שבב התקדמות עבור יישומים ממשלתיים החל מחלקת כלי רכב מנועיים כדי העברות הטבות אלקטרוניות (EBTs). תעשיות רבות יישמו את העוצמה של כרטיסים חכמים במוצרים שלהם, כגון טלפונים סלולריים דיגיטליים GSM וכן מפענחי טלוויזיה בלוויין.

למה כרטיסים חכמים

כרטיסים חכמים משפרים את הנוחות והאבטחה של כל עסקה. הם מספקים אחסון הוכחה לטמאה של זהות המשתמש ואת החשבון. מערכות כרטיס חכם הוכיחו להיות אמין יותר מאשר כרטיסים קריא אחרים המכונה, כמו פס מגנטי ברקוד, עם מחקרים רבים מראה כרטיס החיים לקרוא ושיפורים החיים הקורא הוכחת עלות נמוכה יותר של תחזוקת המערכת. כרטיסים חכמים גם לספק רכיבים חיוניים של אבטחת המערכת עבור חילופי נתונים ברחבי כמעט כל סוג של רשת. הם להגן מפני מגוון מלא של איומים ביטחוניים, מתוך אחסון רישומים של סיסמאות משתמש לפריצות מערכת מתוחכמים. העלויות לניהול איפוס סיסמה עבור ארגון או ארגון הן גבוהות מאוד, ובכך להפוך את הכרטיס החכם לפתרון חסכוני בסביבות אלה. כרטיסים משולבים יכולים לשמש גם לניהול גישה לרשת המערכת וערך החנות ונתונים אחרים. ברחבי העולם, אנשים משתמשים כעת בכרטיסים חכמים למגוון רחב של משימות יומיות, הכוללות:

כרטיסי SIM ותקשורת

היישום הבולט ביותר של טכנולוגיית כרטיס חכם הוא מודול זיהוי מנוי (SIM), הנדרש עבור כל מערכות הטלפון תחת תקן Global System for Mobile Communication (GSM). כל טלפון משתמש במזהה הייחודי, המאוחסן ב- SIM, כדי לנהל את הזכויות וההרשאות של כל מנוי ברשתות שונות. מקרה זה מייצג יותר ממחצית הכרטיסים החכמים הנצרכים מידי שנה. המודולים של זיהוי מנוי אוניברסלי (USIM) משמשים גם לגישור על פער הזהות כמעבר בין מכשירי GSM, UTMS ו- 3G.

נאמנות וערך מאוחסן

שימוש נוסף בכרטיסים חכמים הוא ערך מאוחסן, ובמיוחד תוכניות נאמנות, המחקות ומספקות תמריצים ללקוחות חוזרים. הערך המאוחסן הוא נוח יותר ובטוח יותר מאשר במזומן. עבור מנפיקים, לצוף מומש על יתרות שלא נפרעו ושאריות על יתרות כי הם מעולם לא נעשה שימוש.

עבור קמעונאים שרשרת רב לניהול תוכניות נאמנות על פני עסקים שונים רבים ומערכות קופה, כרטיסים חכמים יכולים לאתר באופן מרכזי ולעקוב אחר כל הנתונים. היישומים הם רבים, כגון תחבורה, חניה, כביסה, משחקים, קמעונאות, ובידור.

אבטחת תוכן דיגיטלי ונכסים פיזיים

בנוסף לאבטחת מידע, כרטיסים חכמים יכולים להבטיח אבטחה מוגברת של שירותים וציוד על ידי הגבלת הגישה למשתמשים מורשים בלבד.

מידע ובידור מועבר באמצעות הלוויין או כבל הביתה DVR שחקן או תיבת כבל או כבל מאופשר PC. משלוח הביתה של שירות מוצפן ומפענח באמצעות כרטיס חכם לכל מנוי גישה. מערכות שידור וידאו דיגיטלי כבר אימצו כרטיסים חכמים כמו מפתחות אלקטרוניים להגנה.

כרטיסים חכמים יכולים גם לשמש כמפתחות להגדרות מכונה עבור ציוד ומעבדה רגישים לסמים, כלים, כרטיסי ספריה, ציוד למועדון בריאות וכו '. בסביבות מסוימות, כרטיס חכם מאופשר - כרטיסי SD ו- microSD מגנים על תוכן דיגיטלי כאשר הוא מועבר כדי ידני קובע / טלפונים.

מסחר אלקטרוני

כרטיסים חכמים להקל על הצרכנים מאובטח לאחסן מידע במזומן לרכישה. היתרונות שהם מציעים ללקוחות הם:

הכרטיס יכול לבצע חשבון אישי, אשראי וקניית מידע העדפה כי ניתן לגשת עם לחץ על העכבר במקום למלא טפסים.

כרטיסים יכולים לנהל ולשלוט בהוצאות עם גבולות אוטומטיים ודיווח.

תוכניות נאמנות באינטרנט ניתן לפרוס על פני ספקים מרובים עם מערכות POS שונים הכרטיס משמש כמפקד מרכזי מאובטח נקודות או תגמולים.

תשלומי מיקרו - משלמים עלויות נומינליות ללא עמלות עסקה הקשורות בכרטיסי אשראי, או סכומים קטנים מדי עבור מזומנים, כמו דמי הדפסה חוזרת.

כרטיסים בנקאיים שהונפקו

ברחבי העולם, גלגלו הבנקים, בשותפות (Visa, MasterCard, Discover ו- American Express) מיליוני כרטיסים חכמים תחת תקן EMV (Europay, MasterCard, VISA). המכונה לעתים קרובות שבב כרטיסי PIN; אלו הם סוגי דה פקטו של כרטיסי להנפקה בנק ברוב המדינות למעט ארה"ב כמו קנדה יש רק לאחרונה החלה את המעבר הרגולטורית לכרטיסי EMV, ארה"ב תהיה האי היחיד בצפון אמריקה שעדיין לא עשה את האימוץ, אשר להיות מונע על ידי סוגים מוגברת של הונאה עם אשראי הן כרטיסי חיוב. כרטיסים חכמים הוכחו כדי להבטיח עסקאות עם סדירות, עד כדי כך תקן EMV הפך לנורמה.

כאשר הבנקים נכנסים לתחרות בשווקים שנפתחו לאחרונה, כגון ברוקרים להשקעות, הם מבטיחים עסקאות באמצעות כרטיסים חכמים בשיעור מוגדל. זה אומר:

כרטיסים חכמים להגביר את האמון באמצעות אבטחה משופרת. אימות שני גורמים מבטיח הגנה על נתונים וערך ברחבי האינטרנט. איומים כגון "האדם באמצע" ו "סוסים טרויאנים" כי משחק חוזר שם משתמש וסיסמה בוטלו

זה שיפור השירות ללקוח. לקוחות יכולים להשתמש בכרטיסים חכמים מאובטחים במהירות, 24 שעות ביממה העברות כספים באמצעות האינטרנט

עלויות מצטמצמות: עסקאות שבדרך כלל דורשות זמן של עובד הבנק וניירת ניתן לנהל באופן אלקטרוני על ידי הלקוח עם כרטיס חכם

בריאות אינפורמטיקה

הפיצוץ של נתוני הבריאות מציג אתגרים חדשים בשמירה על היעילות של הטיפול בחולה ופרטיות. כרטיסים חכמים מתייחסים הן לאתגרים אלה עם אחסון מאובטח, אחסון נייד והפצה של מידע על המטופל, מנתוני חירום ועד סטטוס הטבות. מדינות רבות בעולם כבר אימצו כרטיסים חכמים כמו אישורים עבור רשתות הבריאות שלהם כאמצעי נשיאה מיידית לשחזור אלקטרונית בריאות שיא (EHR). יתרונות כרטיס חכם בתחום הבריאות כוללים:

זיהוי מהיר ומדויק של חולים; טיפול משופר

צמצום הונאה באמצעות אימות של ביקורי ספק / מטופל וזכאות לביטוח

דרך נוחה להעביר נתונים בין מערכות או לאתרים ללא מערכות

צמצום עלויות תחזוקת התקליטים

בקרת התקן רפואי מוטבע

במשך שנים, בקרי מוטבע כבר סוגים רבים של מכונות, המסדירים את האיכות ואת הדיוק של הפונקציה שלהם. בתחום הבריאות, כרטיסי חכמה משובצים מבטיחים את הטיפול הטוב והבטוח ביותר במכשירים כגון מכונות דיאליזה, מנתחי דם וציוד לניתוחי לייזר.

Enterprise אבטחת רשת

Microsoft Windows, סאן מיקרוסיסטמס (חברה בת של Oracle Corporation) וכל הגירסאות החדשות של לינוקס כוללות תוכנות רשת מובנות לפריסה של כרטיסים חכמים כתחליף לשם המשתמש ולסיסמאות. מיקרוסופט בנתה פלטפורמת אישורים מלאה סביב ה- Scroll DLL ו- Crypto Service Provider (CSP). עם ארגונים המבינים כי האבטחה הציבורית מפתח (PKI), אבטחה הוא מה שנדרש עבור עובדים לפריסה רחבה, תג כרטיס חכם הוא תקן חדש. אינטרא-נט עסקי-עסקי ורשתות וירטואליות פרטיות (VPN) משופרת באמצעות שימוש בכרטיסים חכמים. משתמשים יכולים להיות מאומתים ומורשים לקבל גישה למידע ספציפי המבוסס על הרשאות מראש. יישומים נוספים נעים בין דואר אלקטרוני מאובטח למסחר אלקטרוני.

גישה פיזית

עסקים ואוניברסיטאות מכל הסוגים צריכים תעודות זהות פשוטות עבור כל העובדים והתלמידים. לרוב האנשים הללו ניתנת גישה גם לנתונים, ציוד ומחלקות מסוימים לפי מעמדם. כרטיסים חכמים רב תכליתיים מבוססי מיקרו-מעבד משלבים זהות עם הרשאות גישה ויכולים גם לאחסן ערך לשימוש במקומות שונים, כגון קפטריות וחנויות. מלונות רבים אימצו גם ISO 7816 סוג הקוראים הקורא לאבטח צוות בלבד חדרים ומתקנים.

כל ממשלת ארה"ב ותאגידים רבים יש עכשיו משולבים קורא מגע כמו נקודת גישה למתקנים שלהם. חברות מסוימות יש משולבים רכיב ביומטרי לאותו אישורים גם כן. המערכות הישנות לפרוס מערכת פשוטה כרטיס הקרבה כשומר השער. אבל כמו דרישות האבטחה הפכו חזקים ועלות של מערכות תקן 14443 ISO הפכו להיות נמוך יותר, העולם הוא במהירות אימוץ תקן חדש זה. שינוי זה בשוק מונע בחלקו על ידי אימוץ של ממשלת ארה"ב של תקן אימות זהות אישית (PIV) המנדט. יש מערכת אקולוגית עשירה של ספקים ואינטגרטורים עבור תקן זה.

אם אתה צריך למצוא מידע על מכשיר קורא כרטיסים חכמים , צור קשר בבקשה !!