ההצהרה של שינוי היוצר ' Shareholding

ברצוננו להודיעך כי חברתנו שהבורא היא רכשה 70% שיתופי על ידי GRG בנקאות החברה, ולא נלך המיזוג עם GRG בנקאות, אבל ללא שינויים יבוצעו במטבע הצוות של הבורא, בפועל עסק ושירות הלקוח.

נוסדה בשנת 2001, כמו החברה הראשונה שפיתח באופן עצמאי את קורא הכרטיסים מוטבע ואת כרטיס מפיק מגבונים לחים, היוצר (סין) טק ושות', בע מ הופך אחת מחברות ההיי-טק המובילות, אשר משולב R & D, ייצור ושיווק של כרטיס תשלום, תשלום במזומן, מודול תשלום מקוון. מוסמך אימות מערכת איכות ISO9001 בשנת 2002, היוצר הפך ארגון הי-טק שנג'ן בשנת 2003. לכבוד ארגוני היי-טק לאומית בשנת 2008.

הבורא הוא כל הזמן מתקדמים יחד עם התמיכה, אכפת לי מהלקוחות הן בבית והן בחו. בתחום של תעשיית מודול כרטיסי תשלום, כמו גם תעשיית תשלום במזומן, היוצר פיתח סדרות של מוצרים חדשניים משובח, כמו קורא כרטיסים ללא מגע CRT-630-CZ1, CRT-310N ביצועים גבוהים מוטורי קורא כרטיסי קורא כרטיסי ביצועים גבוהים CRT - 288C, מקבל מזומן C100-B11, שבו נמצאים כל עמידה הבינלאומי והן סין סטנדרטים.

GRG הבנקאות היא ספקית מובילה של מזומנים עיבוד פתרונות עם פוטנציאל גדול ופיתוח מהיר והכרה של מטבע.  למעלה מ-20 שנה, GRG מתמחה בפיתוח, ייצור של כספומט (ATM), הסרטונים טלר Machine(VTM), אוסף הנסיעה אוטומטי (AFC), זיהוי מטבע כסף עיבוד ציוד מודולים ומערכות, הוא מפעל הייטק מודרני אשר עוסקת עצמאית R & D, מכירות, ייצור, שירות.

GRG משובה גואנגג'ואו, הוא הספק מס 1 ATM בסין, שחקן 5 המובילים בשוק הגלובלי. פתרונות מקיפים של GRG היה בשימוש נרחב בתחומי הפיננסים, טלקום, CIT, הרכבת וקמעונאות. עד ועד מרץ 2015, מוצרים ופתרונות של GRG נמצאים בשימוש נרחב יותר מ-70 מדינות ואזורים ברחבי העולם, עם מכונות מעל 170,000 מתן אמינות, אבטחה ונוחות מעל 10 מיליון אנשים על בסיס יומי.

עם הביקוש הגובר חסכון בשירות עצמי הן מקומיים וזרים, השוק של קורא כרטיסים מוטבע מתקדם יש עתיד מזהיר. באמצעות רכישת הבורא, עבור GRG, מצד אחד, זה יכול את עלות, ולשפר את הרווחיות על בסיס פגישה שלהם בעל דרישות עבור המודול קורא הכרטיס מוטבע; מצד שני, GRG יכולים לפתוח נקודת רווח חדשה כדי להשיג פיתוח בר קיימא באמצעות קידום הפתרון ברחבי העולם.

לאחר הרכישה, GRG תקיים 70% מניות של הבורא, שינויים לא יבוצעו במטבע הצוות של הבורא, בפועל עסק ושירות הלקוח. GRG לא נמנע מאמצים לסייע יוצר חדש עם תמיכה טכנית ושיווקית חזק, להיות מובילה עולמית בתעשיית תשלום כרטיס וקאש.

כמו סינית האימרה: לפרוע כמה אתה יכול אפילו קצת טובה שקיבלת. תודה רבה שוב על שלך תומך קבוע ומסייע, יוצר חדש לשמור על ביצוע שלנו ערכים-לקוחות הצלחה, שלמות, חדשנות, שיתוף פעולה. הבה נחזיק ידיים: לנוע קדימה כדי יצירת העתיד מהולל.

היוצר (סין) טק ושות', בע מ...

2015-7-31