מהו ה-RFID משמש היום

לטכנולוגיית ה-RFID מפתחת rapidlyin מאוד בשנים האחרונות. זה טכנולוגיה חדשה המשתמשת תדר רדיו אותות יעד אוטומטי זיהוי וגישה למידע הרלוונטי. חיישן דופק משולב תג RFID הוא קטן, כך אנשים יכולים לשאת. על ידי הפעלת המתנה פסיבית להקטנת צריכת החשמל, באמצעות שיטה אלוהה המחורץ קוד החלוקה עם גישה מרובות כדי למנוע התנגשויות, זה בסופו של דבר מצילה אינטראקטיבי תגובה על רעידת אדמה, אשר משפר באופן משמעותי את היעילות של חיפוש והצלה.

לטכנולוגיית ה-RFID Usesof

באופן מסורתי, אנו משתמשים RFID לזיהוי החיה ומכוניות. בעידן האינטרנט, RFID נעשה שימוש בתחומים רבים של ניהול האספקה logisticsand, ייצור, הרכבה, חברת התעופה מטען טיפול, דואר / אקספרס חבילה עיבוד, תיעוד מעקב / ספריית ניהול.

בעתיד, יישומי RFID יהיה beincreasingly נפוצה. יהיו מספר גדל והולך של חברות, ארגונים governmentsand המחפשים את הטכנולוגיה כדי לאתר ולזהות את רכוש, ציוד, סחורה ומוצרים, לא רק ממזון, מוצרים אלקטרוניים התרופות על כלי רכב, אלא גם מהחווה או היצרן לשימוש consumerand. באופן דומה, המיקום ואת התחזוקה של פרויקטים גדולים חשובים במיוחד, כגון תחבורה, מתקנים ציבוריים. הבא יהיה appearmore פתרונות RFID לספק נתיב ביקורת עבור האזורים השונים.